Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Głogów, Jelenia Góra, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Wrocław, Złotoryja, Bolesławiec, Świdnica

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozeznanie i stałe monitorowanie rynku oraz potrzeb klientów;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników

  • Odpowiedzialność za indywidualną realizację polityki handlowej Firmy w danym regionie;

  • Podtrzymywanie relacji biznesowych z klientem;

  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej poparte licznymi sukcesami (preferowana branża energetyczna, ubezpieczeniowa lub telekomunikacyjna);

  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów;

  • Znajomość sposobów i kanałów do samodzielnego pozyskiwania klientów;

  • Pomysłowość, kreatywność i otwarcie na poszukiwanie nowych rozwiązań sprzedażowych;

  • Samodzielność i silna motywacja do pracy;

  • Nastawienie na cel i osiągane wyniki;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami;

  • Znajomość branży OZE (mile widziana);

  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokich prowizji;

  • Elastyczną formę zatrudnienia;

  • Duże możliwości rozwoju;

  • Pakiet szkoleń, który uczyni Cię najlepszym specjalistą w branży;

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon, materiały marketingowe);

  • Wsparcie w umawianiu spotkań ze strony wewnętrznego Call Center;

  • Jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery zawodowej;

  • najlepszym Doradcom możliwość zarobienia nawet do 200 tys. PLN rocznie

PV POLAND sp. z o.o.

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Przewiń do profilu firmy