Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Wolności 345, 41-800 Zabrze (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • doradztwo w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła

  • przygotowywanie ofert instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

  • dobór najlepszych rozwiązań dla klienta

  • Realizacja planu sprzedażowego

  • raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w sektorze OZE

  • doświadczenie w pracy mobilnej (ubezpieczenia, produkty inwestycyjne, bankowość, sprzedaż prądu)

  • Komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • zdolności negocjacyjne i handlowe

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • gotowość do pracy w terenie

  • dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • determinacji w działaniu, samodyscypliny i chęci do pracy

  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku OZE (Bardzo doświadczony instalator w branży OZE)

  • Ponad przeciętne wynagrodzenie bez górnego limitu: podstawa + premia

  • profesjonalne szkolenia produktowe i techniczne (szkolenia od podstaw nie wymagamy doświadczenia)

  • Kompleksowe wdrożenie oraz pomoc i opiekę doświadczonego Managera

  • Sprawdzony, najwyższej jakości produkt od najlepszych producentów

  • Wsparcie działu telemarketingu

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przejrzysty i realny system kariery

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nasza firma istnieje na rynku od 10 lat. Doradzamy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom. Zajmujemy się kompleksowym procesem sprzedaży w segmencie odnawialnych źródeł energii w tym projektowaniem, montażem jak i serwisem instalacji o każdej mocy na dachach oraz gruncie. Naszym celem jest pomoc w szukaniu oszczędności dla naszych klientów poprzez wykorzystanie energii słonecznej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Teren działania:

Woj. Śląskie, Opolskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Łódzkie, Dolnośląskie