Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki

MYSYSTEMS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

W związku z intensywnym rozwojem, firma MYSYSTEMS So.zo.o zatrudni na stanowisko:

Zakres zadań:

  • zapewnianie stabilnego poziomu sprzedaży instalacji fotowoltaicznych poprzez aktywny i systematyczny kontakt z potencjalnymi i nowo pozyskanymi klientami
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
  • tworzenie ofert na podstawie udostępnionego cennika oraz negocjacja umów;
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami; zapewnienie im fachowego doradztwa w zakresie realizacji podpisanych umów;

Wymagania:

  • znajomość branży OZE;
  • umiejętności sprzedażowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • ukierunkowanie na cel (inicjatywa w działaniu, wysoka samodzielność, zaangażowanie i aktywność w przekonywaniu klientów);
  • umiejętność organizowania pracy (planowanie działań długoterminowych, systematyczność, konsekwencja w realizacji zadań, ustalanie priorytetów, terminowość);
  • bardzo dobra komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • ukierunkowanie na rozwój i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę w młodym doświadczonym zespole;
  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny;
  • szkolenia z zakresu fotowoltaiki oraz technik sprzedażowych;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód firmowy, telefon, karta floty
  • leady potencjalnych klientów

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" w tytule wpisując " Doradca Techniczno-Handlowy ds Fotowoltaiki"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy