Oferta pracy

Doradca Techniczno Handlowy ds. Fotowoltaiki

MEDOM ENERGY MACIEJ MEDYŃSKIO firmie

  • Jasło, Dębica, Pilzno, Krosno, Sędziszów Małopolski, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Mielec, Tarnobrzeg

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Medom Energy została założona z myślą o wykorzystaniu energii słonecznej do produkcji prądu.

W ciągu ostatnich 6 lat udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług zaufali nam nie tylko klienci,
ale również producenci najlepszych marek.  Systemy Sprzedażowe
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy po co najmniej jednej osobie na województwo mazowieckie, wielkopolskie i dolnośląskie na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie,
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,
  • dobór mikroinstalacji, uwzględniając potrzeby klienta,
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert,
  • posprzedażowa obsługa klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • komunikatywność
  • własny samochód na okres próbny ( 3 miesiące )
  • umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office),
  • prawo jazdy Kat B
  • silna motywacja do pracy i orientacja na cel,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie w zakresie umawiania spotkań,
  • szkolenia techniczne oraz sprzedażowe,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • dobrą atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy