Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Doradca techniczno - handlowy ds. fotowoltaiki

PRO SUN SP Z O OO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kandydat odpowiedzialny będzie za kontakt z klientem końcowym, koordynację prowadzonych prac montażowych na placu budowy (Łódź i okolice), uruchamianie i konfigurację instalacji, wykonanie niezbędnych pomiarów, nadzór nad dokumentacją projektu oraz prawidłowe zakończenie projektu.

Nasze wymagania

  • min 1-rocznego doświadczenia z branży PV (instalator, technik itp)

  • umiejętności pracy na komputerze (MS Office)

  • wysokiej kultury osobistej

  • prawa jazdy min kat. B

  • dyspozycyjności czasowej

  • mile widziana znajomość oprogramowania PV SOL

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • mile widziane doświadczenie w instalacjach na falownikach SMA, Delta, SolarEdge, Fronius

To oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej bardzo dobre referencje i długoletnie doświadczenie branżowe, możliwość szkoleń oraz atrakcyjne warunki pracy (do indywidualnego ustalenia z kandydatem).

Oferty zawierające CV prosimy składać mailowo na adres: [email protected]