Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

AC/DC PHILIPIAK sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Jesteśmy partnerem ESOLEO z Grupy Cyfrowy Polsat

Zajmujemy się projektowaniem oraz sprzedażą instalacji fotowoltaicznych a doświadczenie I wiedza naszego partnera ESOLEO z Grupy Cyfrowy Polsat jest gwarancją profesjonalizmu I najwyższej jakości świadczonych usług.

Od kandydatów oczekujemy:

  • orientacji na klienta, umiejętności rozpoznawania jego potrzeb i oczekiwań
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjności
  • prawo jazdy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży branży fotowoltaicznej

Zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży instalacji PV
  • wykonywanie audytów u klienta
  • finalizowanie sprzedaży
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

Oferujemy:

  • szkolenia w zakresie sprzedaży instalacji PV
  • wsparcie call center w umawianiu spotkań
  • zatrudnienie na umowę B2B
  • możliwość pracy z wynagrodzeniem podstawowym oraz zwrot kosztów za użytkowanie własnego samochodu
  • możliwość awansu i budowanie własnego zespołu sprzedażowego

Ogłoszenie archiwalne