Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki

PIAF CAPITAL sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
8 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem firma PIAF CAPITAL SP z o.o. poszukuje Doradców techniczno-handlowych ds. fotowoltaiki na terenie województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży

  • samodyscyplina

  • realizacja celów sprzedażowych

  • praca w oparciu o samozatrudnienia lub umowę zlecenie

  • otwartość na sprzedaż nowych produktów w dziedzinie OZE

To oferujemy

  • W zamian oferujemy dużo benefitów i nie tylko.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    PIAF CAPITAL sp. z o.o.

    Piaf Capital Sp z o.o. to bardzo dynamicznie działająca spółka w branży OZE. Firma specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Jesteśmy autoryzowanym partnerem ESOLEO, należącej do Grupy Cyfrowego POLSATU. Oprócz fotowoltaiki oferujemy naszym klientom ładowarki EV, maty grzejne oraz systemy monitoringu CCTV.

    ESOLEO to nowy standard na rynku fotowoltaiki w POLSCE, który razem tworzymy.

    Jeśli chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, masz w sobie pasję i lubisz nowe technologie – dołącz do zespołu PIAF CAPITAL i razem z Nami dawaj ludziom dobrą energię.

    NASZĄ SIŁĄ JEST NASZ ZESPÓŁ

    Przewiń do profilu firmy