Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy ds. fotowoltaiki

  • opolskie
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sunday Polska Sp. z o.o.

    Dynamicznie rozwijająca się polska firma, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu elektrowni fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych i firm poszukuje  kandydatów na stanowisko:

          Główne obowiązki na tym stanowisku:

    • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych na umówionych przez nas spotkaniach
    • Przeprowadzanie audytów technicznych
    • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie zawieranych umów
    • Raportowanie swoich działań i wyników
    • Współpraca z innymi działami w firmie
    • Aktywny udział na rzecz rozwoju firmy

           Cechy kandydata:

    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
    • Wysoka samodzielność myślenia i działania
    • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem
    • Mocna wewnętrzna motywacja i determinacja do osiągania celów sprzedażowych
    • Pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Mie widziane doświadczenie w sprzedaży B2C

          Dla zatrudnionych oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjne premie sięgające nawet 12 000 zł
    • Pozytywną atmosferę w gronie życzliwych i nastawionych na współpracę osób
    • Szkolenia sprzedażowe oraz techniczne
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sunday Polska SP.ZO.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.