Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

TADMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja),

  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych,

  • Obsługa klientów na podległym terenie,

  • Odpowiedni dobór instalacji dostosowanej do potrzeb klienta,

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań energii odnawialnej,

  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z klientami,

  • Współpraca z centralą i innymi członkami zespołu,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży odnawialnych źródeł energii (warunek konieczny),

  • Znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętności skutecznych negocjacji i znajomość technik sprzedaży,

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,

  • Bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,

  • Umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat B i mobilność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy również do użytku prywatnego),

  • Benefity pracownicze (kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe),

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Tadmar to sieć hurtowni o zasięgu ogólnopolskim. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 30 lat. Naszą strukturę tworzy dynamicznie rozwijająca się sieć hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. Pośród hurtowni są duże placówki, posiadające ekspozycje prezentujące najnowsze trendy i rozwiązania w branży, oraz mniejsze, które prowadzą sprzedaż samoobsługową.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy