Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
POLSKA KORPORACJA FOTOWOLTAICZNA S.A.

Specjalista Techniczno - Handlowy ds. Fotowoltaiki

POLSKA KORPORACJA FOTOWOLTAICZNA S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne poszukiwanie klientów zainteresowanych instalacjami fotowoltaicznymi z sektora B2B, B2C.

  • zarządzanie obsługą przydzielonych klientów, zgodnie ze standardami Spółki,

  • raportowanie i aktualizacja statusów poszczególnych leadów,

  • spotkania z klientami, w celu pozyskania wiedzy i dokumentacji do przygotowania profesjonalnej oferty sprzedażowej,

  • przygotowywanie ofert i merytoryczne doradztwo wspierające klienta w podjęciu decyzji o uruchomieniu inwestycji,

  • przeprowadzanie profesjonalnego procesu negocjacji i zawieranie umów w imieniu spółki,

  • przekazywanie kompletnej dokumentacji do Działu Realizacji w celu realizacji montażu,

  • utrzymywanie relacji posprzedażowych, pozyskiwanie referencji, zachęcanie klienta do promowania naszych usług

  • wymaganie pełne zaangażowanie, kreatywność, determinacja w dążeniu do wymaganych celów biznesowych spółki,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość rynku fotowoltaiki - warunek konieczny,

  • min. 2-letnie doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii,

  • zaawansowana wiedza nt. regulacji prawnych obowiązujących na rynku odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji biznesowych ,

  • wysoka kultura osobista i biznesowa,

  • doświadczenie i znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacyjnych,

  • zaawansowana wiedza z zakresu obsługi komputera, pakietu Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint),

  • wykształcenie min. średnie (wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów będzie dodatkowym atutem),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne wynagrodzenie podstawowe,

  • atrakcyjny system prowizyjny – wysokie miesięczne prowizje od sprzedaży oraz bonus roczny za realizację budżetu,

  • markowy, dobrze sprzedający się produkt w konkurencyjnych cenach,

  • comiesięczne leady sprzedażowe,

  • laptop, telefon służbowy,

  • samochód wraz z kartą paliwową,

  • kartę Benefit po okresie próbnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. jest Spółką działającą na terenie Polski w obszarze projektowania, montażu i serwisu średnich i dużych inwestycji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy