Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozeznanie i stałe monitorowanie rynku oraz potrzeb klientów;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników
  • Odpowiedzialność za indywidualną realizację polityki handlowej Firmy w danym regionie;
  • Podtrzymywanie relacji biznesowych z klientem;
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej poparte licznymi sukcesami (preferowana branża energetyczna, ubezpieczeniowa lub telekomunikacyjna);
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów;
  • Znajomość sposobów i kanałów do samodzielnego pozyskiwania klientów;
  • Pomysłowość, kreatywność i otwarcie na poszukiwanie nowych rozwiązań sprzedażowych;
  • Samodzielność i silna motywacja do pracy;
  • Nastawienie na cel i osiągane wyniki;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami;
  • Znajomość branży OZE (mile widziana);
  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokich prowizji;
  • Elastyczną formę zatrudnienia;
  • Duże możliwości rozwoju;
  • Pakiet szkoleń, który uczyni Cię najlepszym specjalistą w branży;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon, materiały marketingowe);
  • Wsparcie w umawianiu spotkań ze strony wewnętrznego Call Center;
  • Jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery zawodowej;
  • najlepszym Doradcom możliwość zarobienia nawet do 200 tys. PLN rocznie

PV POLAND sp. z o.o.

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki, Rzeszów