Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy ds. Fotowoltaiki

ONEPOWERO firmie

3 000‐30 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, Siedlce, Warka, Grójec, Sochaczew, Przasnysz, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Garwolin, Radom, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Sokołów Podlaski

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

ONEPOWER - Jesteśmy młodą, rodzinną firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Jesteśmy jedną z wielu firm w Polsce, która zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale jedną z nielicznych która robi to z pasji i zamiłowania stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Dzięki dialogowi i doświadczeniu naszego personelu możemy dostarczyć i zainstalować najlepiej dopasowane systemy fotowoltaiczne.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (budowanie własnej bazy leadów),
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Sprzedaż produktów firmy (sprawdzenie zdolności montażowych, ofertowanie),
  • Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych klientów

Wymagamy:

  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum 2 lata (mile widziane w branży PV),
  • Nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do działania,
  • Uczciwości i zaangażowania,
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • Prawa jazdy kat. B.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej finansowo firmie, dbającej o dobro klienta i pracownika (luźna atmosfera),
  • Pracę na sprzęcie (PV) renomowanych producentów sprzedawanych w atrakcyjnych cenach (poniżej średniej rynkowej),
  • System wdrożenia i szkoleń produktowych oraz handlowych prowadzonych przez specjalistów,
  • Wynagrodzenie podstawowe, oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego w jednym w najszybciej rozwijających się sektorów energetyki,
  • Stałe wsparcie doświadczonego Managera oraz Technika,
  • Leady sprzedażowe,
  • Brak absurdów korporacyjnych,
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, CRM).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy