Oferta pracy

Doradca ds. instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

INFO ENERGIA Dawid WidelskiO firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Doradca ds. instalacji fotowoltaicznych
i pomp ciepła

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów na podstawie naszych leadów,
  • pozyskiwanie klientów własnymi metodami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • organizacja własnej pracy,
  • raportowanie wyników,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w handlu,
  • mile widziana znajomość branży PV,
  • pełne zaangażowanie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system prowizyjny,
  • samochód służbowy z kartą paliwową,
  • laptop + telefon,
  • wsparcie techniczne i marketingowe,
  • praca w przyjaznej i pomocnej atmosferze,
  • szerokie możliwości rozwoju,
Aplikacje ze zdjęciem i wskazaną miejscowością zamieszkania prosimy przesyłać drogą elektroniczną, za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oraz zdjęcia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INFO ENERGIA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko." lub zgodna z RODO

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy