Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno–Handlowy ds. Kluczowych Klientów - stacjonarny na rynek niemiecki i mobilny na rynek polski

Jacek Nogaj P.H.U.P."DAJANO"O firmie

Jacek Nogaj P.H.U.P."DAJANO"

Ogrodowa 71

Opatówek (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo i aktywna sprzedaż produktów ze standardowej oferty Dajano na powierzonym rynku: teren Polski w przypadku mobilnego Doradcy Techniczno-Handlowego ds. Kluczowych Klientów oraz obszar niemieckojęzyczny w przypadku stacjonarnego Doradcy z językiem niemieckim (możliwa praca z dowolnego miejsca, również z domu)

  • Analiza potrzeb oraz sprzedaż projektowa produktów na indywidualne zamówienie klienta

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjny Firmy (biuro projektowe, produkcja, transport) w celu zapewnienia maksymalnej satysfakcji klienta

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży

  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami, poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań, cross-selling i up-selling

  • Budowanie i wzmacnianie marki Dajano na rynku

  • Monitorowanie działań konkurencji w podległym obszarze

  • Prognozowanie sprzedaży produktów

  • Udział w działaniach content-marketingowych i social-sellingowych Dajano

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Opieka posprzedażowa

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klienta B2B w branży przemysłowej, przetwórczej, samochodowej, chemicznej i podobnych – nasi klienci to średnie i duże firmy przemysłowe, logistyczne, przetwórcze i motoryzacyjne

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne charakterystyczne dla procesu zarządzania kluczowym klientem: nawiązywanie kontaktu z interesariuszami, umiejętność prowadzenia prezentacji, adresowanie oferty wartości do różnych osób po stronie klienta, negocjacje wychodzące poza zwykłe targowanie się o cenę

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zmysł obserwacji – przydadzą się szczególnie na etapie rozpoznania potrzeb klienta i dostosowania oferty produktowej do jego specyficznych oczekiwań

  • Znajomość mediów społecznościach i zasad social-sellingu – to jeden z naszych najważniejszych kanałów pozyskiwania nowych klientów i narzędzie wzmacniania relacji z obecnymi klientami

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B (tylko dla stanowiska mobilny Doradca Techniczno – Handlowy ds. Kluczowych Klientów na teren Polski)

  • Dla stanowiska stacjonarny Doradca Techniczno – Handlowy ds. Kluczowych Klientów na rynek niemieckojęzyczny - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – stała współpraca z klientami z niemieckiego obszaru językowego

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Pracę w Firmie łączącej ZALETY DUŻYCH KORPORACJI (produkty ponadprzeciętnej jakości, zaplecze intelektualne i organizacyjne, unikalne know-how, nowoczesny park maszynowy) z KLIMATEM FIRMY RODZINNEJ (indywidualne podejście do pracownika, szacunek dla jednostki, otwarta komunikacja, płaska struktura organizacyjna, elastyczność i łatwość podejmowania decyzji)

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE odpowiadające randze stanowiska i wadze podejmowanych decyzji

  • Pakiet profesjonalnych SZKOLEŃ SPRZEDAŻOWYCH z „górnej półki” oraz program cyklicznych szkoleń sprzedażowych i PRODUKTOWYCH

  • Wsparcie SPECJALISTY DS. MARKETINGU w pozyskiwaniu leadów

  • Wsparcie BIURA PROJEKTOWEGO w perfekcyjnym dostosowaniu produktu do potrzeb klienta

  • Wsparcie BACK OFFICE na każdym etapie sprzedaży i realizacji zamówienia

  • Dużą SAMODZIELNOŚĆ I DECYZYJNOŚĆ – Doradca Techniczno – Handlowy ds. Kluczowych Klientów to samodzielne stanowisko menedżerskie, więc będziesz traktowany/-a jak menedżer

  • Konkurencyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: atrakcyjna pensja podstawowa i wysoka premia, nawet do 100% wartości pensji podstawowej

  • Odpowiednie NARZĘDZIA pracy: samochód osobowy wysokiej klasy (dla osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego na teren Polski) laptop, telefon służbowy

  • Wysokiej jakości PRODUKTY, z których będziesz dumny/-a

  • Profesjonalne zapłacze w postaci BIURA PROJEKTOWEGO, dzięki któremu będziesz w stanie zaspokoić każdą potrzebę klienta i zrealizować każde zamówienie

  • Własna FLOTA SAMOCHODOWA, dzięki której zawsze będziesz w stanie zaoferować krótszy termin dostawy niż konkurencja

  • Możliwość robienia tego, co lubisz i potrafisz najlepiej, czyli MINIMUM administracji, MAKSIMUM aktywności sprzedażowej.

Firma DAJANO to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producent uniwersalnych pojemników metalowych. Nasze wyroby stosowane są w kilkudziesięciu branżach, od logistyki i transportu, po branżę spożywczą i motoryzacyjną. W ofercie mamy zarówno standardowe pojemniki, jak i produkty przygotowywane na indywidualne zamówienie.

Ponad 25 lat doświadczenia, niezwykle wydajne procesy technologiczne i najnowocześniejszy w branży park maszynowy to gwarancja unikalnej jakości produktów. Pomimo niezwykle dynamicznego wzrostu w ostatnim dziesięcioleciu, firma zachowała wszystkie przewagi firmy rodzinnej: szybkość podejmowania decyzji, troskę o jakość produktów, indywidualne podejście do każdego zlecenia, otwartą kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę pracy.

Przewiń do profilu firmy