Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Roha Group Sp. z o.o.O firmie

  • Swarzędz

    Swarzędz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż najwyższych jakościowo, nowoczesnych i energooszczędnych produktów.

  • Pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Zarządzanie działaniami handlowymi na powierzonym regionie.

  • Doradztwo techniczne oferowanych produktów o rozwiązań.

  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla kontrahentów.

Podział czasu pracy
80%

Praca w terenie

20%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe w branży technicznej, oraz zdolność do łączenia ze sobą umiejętności technicznych i handlowych podczas działań sprzedażowych.

  • Doświadczenie we współpracy z klientem typu B2B.

  • Aktywność i energia, osoba, której kontakt z klientem, negocjacje, oraz walka o zajmowanie najwyższej pozycji rynkowej sprawiają przyjemność i satysfakcję.

  • Ambicja, chęć przekraczania barier, tak abyś poprzez swój wkład do naszych działań stał się częścią dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmy handlowej.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Umiejętność wychodzenia poza utarte schematy.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w branży wentylacyjnej lub sanitarnej.

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów klasy premium.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, młodej, szybko rozwijającej się firmie wspartą szkoleniami produktowymi i handlowymi.

  • Stanowiska dające duże możliwości samorealizacji i wpływu na strategię firmy z przyjazną atmosferą w zespole ambitnych osób.

  • Umowę o pracę, niezbędne narzędzia (samochód służbowy, komputer, telefon).

  • Dużo samodzielności oraz promocję kreatywności w działaniu na podległym terenie.

  • Wyjątkową atmosferę pracy w strukturach lidera rynku rekuperacji w Polsce o szczególnym ludzkim potencjale.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Roha Group Sp. z o.o.

Spółka z kapitałem zagranicznym, działająca w branży wentylacyjnej poszukuje osób, które dołączą do dynamicznego zespołu działu sprzedaży, na stanowisko: Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów.

Przewiń do profilu firmy