Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy ds. kotłów peletowych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szczegółowe informacje dotyczące historii i oferty  firmy znajdziecie Państwo
    na naszej stronie www.biawar.com.pl

     NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. z zakładem produkcyjnym w Białymstoku należąca do szwedzkiego koncernu NIBE, producent najwyższej jakości kotłów peletowych podgrzewaczy wody, zasobników c.w.u. oraz pomp ciepła, poszukuje:

    Doradcy Techniczno-Handlowego ds. kotłów peletowych
    (1/3 Polski)

    Obowiązki:

    • budowanie sieci dystrybucji kotłów peletowych na podległym terenie,
    • nawiązywanie kontaktów z instalatorami, sklepami i inwestorami,
    • doradztwo z zakresu kotłów oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
    • dokonywanie bieżących analiz i raportów,
    • współtworzenie strategii promocyjno-marketingowej,
    •  uczestnictwo w targach branżowych oraz spotkaniach firmowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (preferowane o profilu technicznym),
    • znajomość rynku kotłów c.o.,
    • doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w branży grzewczej/instalacyjnej),
    • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
    • dyspozycyjność i dynamizm,
    • prawo jazdy kat. B,
    • uczciwość i sumienność

    Oferujemy:

    • praca w przyjaznej atmosferze,
    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
    • umowę o pracę na pełny etat,
    • szkolenia produktowe,
    • niezbędne narzędzia do pracy : auto służbowe, telefon,
    • motywacyjny system wynagrodzenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie w terminie 14 dni od dnia ukazania się oferty CV i listu motywacyjnego klikając na przycisk APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016.922 tj).”