Doradca techniczno - handlowy ds. kotłów peletowych Polska Południowo - Wschodnia

Nibe-Biawar Sp z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma „NIBE-BIAWAR”

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: systemy wentylacyjne i solarne, pompy ciepła NIBE, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody BIAWAR, kotły peletowe PELLUX.

 Poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • budowanie sieci dystrybucji kotłów peletowych na podległym terenie,
  • nawiązywanie kontaktów z instalatorami, sklepami i inwestorami,
  • doradztwo z zakresu kotłów oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
  • dokonywanie bieżących analiz i raportów,
  • współtworzenie strategii promocyjno-marketingowej,
  • uczestnictwo w targach branżowych oraz spotkaniach firmowych.
Wymagania:
  • wykształcenia min. średniego o profilu technicznym,
  • min. 2-letniego doświadczenia w handlu/sprzedaży w branży grzewczej/instalacyjnej,
  • nastawienia na realizację celów,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia produktowe,
  • niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzenia

Proszę o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nibe - Biawar Sp z o.o. w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy