Doradca techniczno - handlowy ds. kotłów peletowych (Polska zachodnia)

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: obszar obejmujący województwa – wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, łódzkie, dolnośląskie i opolskie.

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • budowanie sieci dystrybucji kotłów peletowych na podległym terenie,

  • nawiązywanie kontaktów z instalatorami, dystrybutorami i inwestorami,

  • doradztwo techniczne w zakresie kotłów peletowych oraz prowadzenie szkoleń produktowych,

  • dokonywanie bieżących analiz i raportów,

  • współtworzenie strategii promocyjno-marketingowej,

  • uczestnictwo w targach branżowych oraz spotkaniach firmowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,

  • doświadczenie w handlu/sprzedaży; mile widziane w branży kotłów stałopalnych,

  • nastawienie na realizację celów,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenia produktowe,

  • niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • motywacyjny system wynagrodzenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne