Doradca techniczno - handlowy ds. kotłów peletowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-25
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-07-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma „NIBE-BIAWAR”
    Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: pompy ciepła NIBE, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody, kotły peletowe Pellux, kolektory słoneczne

    Poszukuje pracowników na stanowisko:

    Polska Północno-Zachodnia

    Miejsce pracy: obszar obejmujący województwa - pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie (część północna), lubuskie (część północna), warmińsko-mazurskie (część zachodnia)

    Główne zadania

    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
    • Budowanie sieci dystrybucji kotłów peletowych na podległym terenie,
    • Nawiązywanie kontaktów z instalatorami, sklepami i inwestorami,
    • Doradztwo z zakresu kotłów oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
    • Dokonywanie bieżących analiz i raportów,
    • Współtworzenie strategii promocyjno-marketingowej,
    • Uczestnictwo w targach branżowych oraz spotkaniach firmowych.

    Oczekujemy

    • Wykształcenia min. Średniego o profilu technicznym,
    • Min. 2-letniego doświadczenia w handlu/sprzedaży w branży grzewczej/instalacyjnej,
    • Nastawienia na realizację celów,
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • Dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy własnej,
    • Prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Szkolenia produktowe,
    • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Motywacyjny system wynagrodzenia
    Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV klikając na przycisk APLIKUJ.

    Proszę o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nibe - Biawar Sp z o.o. w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych umieszczoną na stronie https://www.biawar.com.pl/o-firmie/kariera/

    Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia.