Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno handlowy ds. narzędzi skrawających

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski oddział światowego lidera w produkcji narzędzi skrawających firmy Tungaloy Corporation w zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne zwiększanie udziału w rynku poprzez wzrost poziomu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów
    • Wdrażanie efektywnych technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
    • Bezpośredni kontakt z klientem i doradztwo techniczne w zakresie obróbki skrawaniem
    • Tworzenie i realizacja planów sprzedaży
    • Udział we wdrażaniu nowych produktów na podległym rynku- prowadzenie testów technicznych

    Oczekiwania:

    • Znajomość branży narzędziowej, procesów obróbki skrawaniem lub pokrewne - warunek konieczny
    • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, silna motywacja w osiąganiu zakładanych celów
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy techniczno handlowego w branży narzędziowej lub pokrewnej
    • Samodzielność, otwartość, umiejętność organizacji czasu pracy
    • Komunikatywny język angielski będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie w przyjaznym zespole pracowników
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
    • Stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wzbogacone systemem premiowym
    • Interesujące szkolenia techniczne

    Więcej informacji o firmie na:
    www.tungaloy.com/pl/

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) za pomocą przycisku APLIKUJ
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
    ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.