Doradca techniczno-handlowy ds. odlewów - systemów przeniesienia napędu

SKB Drive Tech S.A. O firmie

  • Krasickiego 63/71
    Radomsko, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SKB Drive Tech S.A.

Krasickiego 63/71

Radomsko

Nowoczesna odlewnia żeliwa oraz producent zespołów napędowych do maszyn i urządzeń

poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

Na stanowisku Doradcy techniczno-handlowego dołączysz do Działu Sprzedaży. Szukamy osoby niezależnej, z inicjatywą, która nie boi się nowych wyzwań i potrafi nawiązywać długotrwałe relacje z klientami.

Twoja rola będzie się wiązać z:

  • budowaniem długotrwałych relacji oraz aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów
  • rozpoznawaniem i realizowaniem potrzeb klientów
  • zapewnieniem doskonałej jakości obsługi
  • efektywnym realizowaniem celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • energii i ducha sprzedaży
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji pracy
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej  znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • samodzielności i odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • doświadczenie w branży maszynowej lub odlewniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w organizacji z tradycjami
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe – finansowane przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie sprzedażowe
  • serdeczną i przyjazną atmosferę
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy