Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Opon Rolniczych i Przemysłowych

INDUSTRA SP. Z O.O.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowa bazy nowych klientów i ich pozyskiwanie,

  • obsługa aktualnej bazy klientów z regionu,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • doradztwo,

  • negocjacje handlowe,

  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • pracowitość,

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne),

  • dyspozycyjność,

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • sumienność,

  • komunikatywność,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stałe wynagrodzenie i premię zależną od wyników,

  • szkolenia sprzedażowe i techniczne od podstaw,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

Firma INDUSTRA Sp z o.o., największa w Polsce sieć specjalistycznych serwisów, zajmująca się profesjonalnym rozwiązywaniem problemów związanych z techniką smarową, oponami i akumulatorami w przedsiębiorstwach przemysłowych i rolnictwie obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie (w niepełnym zakresie)

Przewiń do profilu firmy