Doradca Techniczno-Handlowy ds. oświetlenia LED

Luneos Sp. z o.o. O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa agencyjna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy partnerem szwajcarskiego funduszu inwestycyjnego Susi Partners AG. W Polsce realizujemy projekty oświetleniowe w formule Light as a Service z pełnym finansowaniem, które doskonale sprawdza się w warunkach kryzysowych, gdzie firmy muszą ograniczać wydatki inwestycyjne. LAAS - oświetlenie LED w abonamencie umożliwia realizacje projektów oświetleniowych w obecnych warunkach. Dzięki temu Klient modernizuje oświetlenie bezgotówkowo, nie ponosząc żadnych kosztów początkowych. Całość inwestycji regulowana jest miesięcznym abonamentem.

Więcej o Luneos i Light as a Service znajdziesz klikając tutaj.

W ramach rozwijania struktur handlowych aktualnie poszukujemy:

Podstawowe zadania:

  • będziesz odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami Luneos oraz pozyskiwanie i prowadzenie projektów modernizacji oświetlenia,
  • codzienny kontakt z klientem to Twój chleb powszedni, potrafisz również korzystać z technologii w tym celu,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami B2B to Twoja mocna strona,
  • znasz doskonale projektową specyfikę sprzedaży i zrealizowałeś kilka projektów modernizacji oświetlenia LED.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania chętnie nawiążemy z Tobą współpracę:

  • masz min. 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego (średnie i duże firmy) w branży oświetleniowej,
  • posiadasz własne portfolio klientów,
  • pozyskiwałeś i koordynowałeś projekty oświetleniowe, znasz proces modernizacji, potrafisz czytać dokumentację techniczną i projektową,
  • prowadzisz projekty samodzielnie i skutecznie komunikujesz się z członkami zespołu,
  • systematycznie prowadzisz działania sprzedażowe w CRM i sprawnie posługujesz się oprogramowaniem wspierającym sprzedaż,
  • aktywnie prowadzisz projekt od początku do końca: od pozyskania klienta do podpisania umowy,

Mile widziane:

  • znajomość programów do projektowania oświetlenia,
  • wykształcenie techniczne,

Oferujemy:

  • finansowanie 100% wartości kontraktu Klienta - jedyny w Polsce model finansowania Light as a Service,
  • stałą współpracę,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 4 do 6 tys zł.
  • wynagrodzenie prowizyjne nawet do 20 tys zł.
  • ścieżkę rozwoju w ramach struktury sprzedaży do stanowiska Kierownika ds. Kluczowych Klientów,
  • bezpośrednią współpracę z doświadczonym Zarządem firmy,
  • niezbędne wsparcie w domykaniu kontraktów,
  • udostępnienie bazy klientów Luneos i możliwość prowadzenia procesu sprzedażowego od 1 dnia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV, prosimy o konkretny opis doświadczeń i sukcesów w projektach sprzedażowych w sektorze B2B, a także sektorów i ról w organizacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Luneos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy