Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE

INSTAL KRAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Józefów 12A, Rychwał
    Rychwał, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Józefów 12A

Rychwał

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z klientami

  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta

  • spotkania z klientami i utrzymywanie trwałych i dobrych relacji

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

  • inicjowanie nowych rozwiązań, aktywne uczestniczenie w rozwoju firmy

Nasze wymagania

  • znajomość rynku OZE (mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej)

  • otwartość na kontakt z klientami

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy zespołowej

  • przedsiębiorczość i samodzielność w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • ambicja i determinacja w działaniu

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pełne wsparcie w procesie technicznym

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki pracy, dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

O nas

Firma Pure Energy INSTAL KRAN Sp. z o. o. Sp. k. zajmuje się montażem systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła klientom indywidualnym i biznesowym oraz produkcją konstrukcji fotowoltaicznych.