Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Pneumatyki - Doradca Produktu

Margo Sp. z o.o. sp.k.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne oraz przygotowywanie ofert handlowych,

  • Rozwijanie sprzedaży części do maszyn u obecnych i nowych klientów firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji biznesowych,

  • Prezentacje produktów oraz nowoczesnych rozwiązań dla działów konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,

  • Uczestnictwo w rozwoju działu pneumatyki,

  • Analiza działań konkurencji,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym z zakresu pneumatyki lub hydrauliki

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z klientami

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Miejsce zamieszkania w Toruniu lub najbliższej okolicy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój w strukturach nowoczesnej firmy będącej liderem rynku,

  • Możliwość realizacji interesujących i zróżnicowanych projektów,

  • Szeroki pakiet szkoleń branżowych i kompetencyjnych,

  • Stałe wynagrodzenie uzupełnione o atrakcyjny system premiowy bez górnej granicy,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych dla Ciebie i Twoich najbliższych,

  • Duże merytoryczne wsparcie doradców technicznych w zakresie wiedzy produktowej,

  • Wysoką dostępność oferowanego asortymentu,

  • Możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – samochód, laptop, telefon itd.,

  • Pracę w dynamicznym i zmotywowanym zespole,

  • Dla osób wyróżniających się - perspektywę tworzenia i rozwoju własnej grupy handlowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

MARGO to wiodący na polskim rynku dostawca części zamiennych do maszyn we wszystkich gałęziach przemysłu. Będąc jednym z największych w naszym kraju dystrybutorów renomowanych i światowych producentów, jesteśmy gwarantem profesjonalnej obsługi zakładów produkcyjnych, nie tylko w zakresie zaopatrzenia technicznego, ale i również redukcji kosztów utrzymania ruchu, optymalizacji procesów oraz minimalizacji przestojów awaryjnych.

26 lat doświadczenia na rynku / 200 pracowników / 8 000 zadowolonych klientów / 52 000 produktów w ciągłej dostępności

Przewiń do profilu firmy