Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła i klimatyzacji

HOUSE SOLUTIONS SP Z O OO firmie

HOUSE SOLUTIONS SP Z O O

Świętego Wawrzyńca 19

Kraków

House Solutions Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma. Z powodzeniem dostarczamy rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu Doradcy techniczno-handlowego ds.pomp ciepła i klimatyzacji.

Doradca techniczno-handlowy
ds. pomp ciepła i klimatyzacji

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne w zakresie stosowania pomp ciepła i klimatyzacji
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych
  • monitorowanie terminowości oraz etapów realizacji umów i projektów
  • budowanie trwałych relacji z klientami

Aplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie w zakresie pomp ciepła i klimatyzacji
  • posiadasz wiedze techniczną w szczególności z zakresu chłodnictwa i hydrauliki
  • dysponujesz umiejętnościami sprzedażowymi
  • lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie oraz system premiowy)
  • wybór formy zatrudnienia: UoP , B2B, umowa zlecenie
  • wsparcie techniczne i marketingowe
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
    ( telefon , komputer )
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i liczny udział w szkoleniach sprzedażowych , produktowych oraz technicznych
  • przyjazny, zgrany zespół,
    spotkania integracyjne

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy