Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Pomp Ciepła

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów w zakresie pozyskiwania Klientów na instalację pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, a takżę innych źródeł energii odnawialnej
  • Doradztwo techniczne i produktowe dla Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych)
  • Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Przeprowadzanie audytów przedmontażowych, konstruowanie ofert i sporządzanie umów,
  • Przekazywanie dokumentacji sprzedażowej i raportowanie prowadzonej aktywności w narzędziach CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej (preferowane branże OZE, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia, finanse, nieruchomości),
  • Umiejętność nawiązywania i budowania nowych relacji
  • Odpowiedzialność, wysoka samodyscyplina i motywacja do osiągania celów
  • Dobra znajomość środowiska MS Office
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Ważne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych (teoretycznych i praktycznych) oraz rozwojowych,
  • Narzędzia ułatwiające skuteczną pracę (samochód służbowy, iPad, telefon służbowy)
  • Pomoc w organizacji spotkań poprzez dedykowany Dział Wsparcia,
  • Opieka Działu Projektowego oraz Działu Realizacji nad każdym Twoim Klientem
  • Opieka medyczna (po okresie wdrożeniowym)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Pomp Ciepła, małopolskie