Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Produktów energetycznych oraz OZE

WP ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i pozyskiwanie klientów B2C i B2B,

  • utrzymanie własnego portfela klientów,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży min 1 rok (mile widziane: energia elektryczna, gaz, oze),

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,

  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,

  • umiejętność negocjacji oraz finalizowania umów,

  • wysokie rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • zaangażowanie i umiejętność samodzielnego planowania działań.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne w wysokości od 6.000 do 30.000 tys.;

  • auto służbowe, telefon służbowy, karta paliwowa (po ukończeniu szkolenia wstępnego);

  • gwarantowany rozwój zawodowy i uczestnictwo w szkoleniach;

  • współpraca ze specjalistami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży energetycznej;

  • elastyczne godziny pracy (sam organizujesz swoją pacę);

  • praca zdalna;

  • prywatna opieka medyczna;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie;

  • parking dla pracowników;

  • paczki/bony świąteczne;

  • program benefitów dla przedstawicieli handlowych uzyskujących najlepsze wyniki sprzedażowe.

Budujemy koncern multienergetyczny nastawiany na potrzeby klienta. Doradzamy naszym klientom, jak mogą wypracować zysk dzięki m.in. instalacjom fotowoltaicznym, pompom ciepła, klimatyzacji, turbinom wiatrowym, magazynom energii, ładowarkom do aut elektrycznych. – A to nie koniec naszych możliwości 😊

Bardzo szybko zwiększamy swoje zasięgi, dlatego też poszukujemy specjalistów na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy