Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Rozwoju Biznesu

PURE SOLVE Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Zdobywanie wiedzy dotyczącej przeprowadzania prezentacji i szkoleń.

  • Zarządzanie portfelem kluczowych klientów.

  • Monitorowanie działań konkurencji.

  • Nauka rozpoznawania potrzeb klientów.

  • Obsługa systemu CRM.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych lub usług kontraktowych.

  • Jesteś osobą zdeterminowaną na osiąganie celów.

  • Posiadasz silną etykę pracy.

  • Nigdy się nie poddajesz.

  • Potrafisz skutecznie komunikować się z klientami.

  • Cechuje Ciebie entuzjazm i pozytywne nastawienie.

  • Masz silne dążenie do podnoszenia swoich umiejętności.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus doskonały program nieograniczonych prowizji od sprzedaży.

  • Regularne szkolenia i wsparcie techniczne.

  • Narzędzia i programy wspierające sprzedaż.

  • Terytorium sprzedażowe w obrębie miejsca zamieszkania.

NCH Polska, obecna na rynku od roku 1992, jest częścią międzynarodowej firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, czyszczenia części, smarów oraz utrzymania ruchu. NCH Corporation, powstała w Teksasie, USA w roku 1919, to firma zatrudniająca kilka tysięcy pracowników. Jesteśmy jedną z największych na świecie korporacji zajmujących się sektorem przemysłowym i infrastrukturalnym.

Więcej na: www.ncheurope.com

Przewiń do profilu firmy