Doradca Techniczno - Handlowy ds. serwisu i części zamiennych

Lemarpol Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży usług serwisowych w podległym regionie
  • budowanie pozytywnych relacji i rozwój współpracy z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • identyfikacja potrzeb klientów i dobór optymalnych rozwiązań wynajmu
  • handel w sektorze inwestycyjnym, budowlanym i przemysłowym
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w handlu B2B
  • znajomość obsługi komputera – pakiet Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów
  • gotowość do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu oferowanych technologii
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań technicznych w branży
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dużą niezależność i swobodę w kreowaniu rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego, uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lemarpol Sp. z o.o.

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - zajmuje się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych.

Doradca Techniczno - Handlowy ds. serwisu i części zamiennych, Katowice