W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (42-530), ul. Szklanych Domów 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (42-530), ul. Szklanych Domów 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.” Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (42-530) przy ul. Szklanych Domów 1, adres e-mail: [email protected] , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000124376.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy ds. sieci zewnętrznych

Saint-Gobain

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 03 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami i doradzanie im w kwestii najlepszych rozwiązań w obszarze sieci zewnętrznych

  • Pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż naszych produktów w obszarze dużych inwestycji w Bydgoszczy i okolicach

  • Negocjowanie transakcji i umów handlowych

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży i budżetu marży

  • Wdrażanie swoich pomysłów na nowe sposoby sprzedażowe

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci zewnętrznych i ochrony środowiska

  • Chęć do rozwoju jako Przedstawiciel handlowy w obszarze inwestycji, bądź Doradca techniczny - jeśli nie masz w tym doświadczenia chętnie Cię podszkolimy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęci do pracy w zaangażowanym i radosnym zespole

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy i nastawienie na wyniki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagrody jubileuszowe

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

TADMAR

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Tadmar to sieć hurtowni o zasięgu ogólnopolskim. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 30 lat. Naszą strukturę tworzy dynamicznie rozwijająca się sieć hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. Pośród hurtowni są duże placówki, posiadające ekspozycje prezentujące najnowsze trendy i rozwiązania w branży, oraz mniejsze, które prowadzą sprzedaż samoobsługową.

Dołącz do naszego zespołu!