Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Doradca Techniczno-Handlowy ds. sprzedaży fotowoltaiki

VENLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

9 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Częstochowa, Żory, Zawiercie, Tarnowskie Góry

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert dla Klientów

  • Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (Minimum 2 letnie)

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży fotowoltaiki

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Komunikatywność i determinacja w dążeniu do celu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (najwyższe wynagrodzenie podstawowe na rynku)

  • Bardzo wysokie prowizje od sprzedaży (brak górnego limitu)

  • Nowoczesne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, tablet

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Dobrą atmosferę pracy

VENLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji instalacji fotowoltaicznych dla biznesu oraz dla klientów indywidualnych. Działamy na terenie całej Polski. Zapewniamy kompleksową usługę: doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych. Utrzymujemy najwyższe standardy, gwarantujące bezpieczeństwo naszym klientom.

Przewiń do profilu firmy