Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy / Dyrektor Handlowy

ista Polska Sp. z o. o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych w ramach przydzielonego terytorium

  • Sprzedaż urządzeń pomiarowych, usług pomiaru i zdalnego odczytu oraz rozliczenia kosztów zużycia ciepła i wody

  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Przygotowanie ofert i negocjacje handlowe

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów

  • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży - preferowana sprzedaż B2B

  • Doskonałe umiejętności komunikacji oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Zaangażowanie oraz orientacja na cel

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)

  • Czynne prawo jazy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziane wykształcenie z zakresu inżynierii sanitarnej, energetyki cieplnej lub automatyki przemysłowej

  • Doświadczenie w kontaktach biznesowych ze spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządcami nieruchomości oraz developerami będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwojowej firmie

  • Umowa o pracę na zastępstwo - ok. 1,5 roku z możliwością przedłużenia współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Samochód firmowy - również do użytku prywatnego

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji w obszarze najnowszej technologii IoT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów

Przewiń do profilu firmy