Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy- farby ciekłe

Sherwin-Williams

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie produktów i technologii farb ciekłych oferowanych przez Sherwin-Williams General Industrial Coatings

  • Rozwijanie kontaktów i relacji z nowymi i obecnymi klientami w celu sprzedaży produktów, wprowadzania nowych lub alternatywnych linii produktowych oraz zwiększania sprzedaży zgodnie z wytycznymi Kierownika Sprzedaży

  • Przekazywanie wiedzy o produktach

  • Nadzór nad technologią użytkowania produktu – wdrożenie i testy w siedzibie klienta

  • Badania, analizy i raporty dotyczące trendów branżowych i danych, które mają wpływ na wielkość firmy, marżę i udział w rynku

  • Zarządzanie rozwojem bazy klientów proprzez uczestniczenie w targach branżowych i rozwijajanie sieci biznesowych

  • Zarządzanie realizacją wielu strategii sprzedaży i powiązanych strategii biznesowych poprzez usprawnianie programów i koordynację działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu chemii, inżynierii, farb lub doświadczenie w nakładaniu i stosowaniu farb ciekłych

  • Wcześniejsze doświadczenia w świadczeniu usług technicznych i/lub sprzedaży farb ciekłych

  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie tworzenia, rozwoju i zamykaniu procesów biznesowych

  • Doświadczenie w tworzeniu strategii cenowych, które odpowiadają potrzebom rynku oraz optymalizują marże i rentowność produktów

  • Ważne prawo jazdy

  • Język angielski i polski na poziomie komunikatywnym

  • Gotowość do krajowych podróży służbowych (ok. 70% czasu)

To oferujemy

  • Pracę w firmie na rozwijającym się rynku

  • Wiele możliwości rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatkową prywatną opiekę zdrowotną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do posiłków w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

Doradca Techniczno-Handlowy Liquid Coatings wspiera klientów z siedzibą w Polsce poprzez doradztwo techniczne w zakresie produktów i technologii oferowanych przez Sherwin-Williams General Industrial. Celem tego stanowiska jest osiągnięcie zamierzonych celów sprzedażowych i zysków, a także rozwój dochodowego biznesu z nowymi i obecnymi klientami poprzez budowanie trwałych relacji.

Sherwin Williams to światowy lider branży farbiarskiej, specjalizujący się w produkcji i sprzedaży farb, powłok i produktów powiązanych dla Klientów segmentu przemysłowego, profesjonalnego i detalicznego.

Przewiń do profilu firmy