Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy Fotowoltaika

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Nasze wymagania

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa w przedziale 3 000 - 4 000 zł netto + premia (minimalna premia wynosi około 4 000 zł netto, średnio PH uzyskuje premię na poziomie 6 500 - 9 000 zł netto, natomiast najlepsi na pułapie 15 000 - 23 000 zł netto)
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i iPhone
  • Szkolenia techniczne orazsprzedażowe

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Doradca Techniczno - Handlowy Fotowoltaika, Łódź