Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy Fotowoltaika (rynek B2B)

EPROSUMENT S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Eprosument Mazowsze oferuje rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii dla gospodarstw domowych, firm, instytucji pożytku publicznego i samorządów. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych. Jesteśmy częścią grupy Eprosument, lidera na rynku OZE w województwie Kujawsko-Pomorskim.

Zadania:

  • Zdobywanie Klientów na rynku B2B (produkcja, usługi, handel) instalacje powyżej 40kW
  • Budowanie pozycji firmy na zewnątrz jako eksperta w dziedzinie większych instalacji PV.

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • znajomość i doświadczenie w branży OZE/fotowoltaika lub energetycznej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy (4/1)
  • wysoki poziom zorientowania na wyniki pracy
  • umiejętność negocjacji, skutecznego argumentowania i przekonywania
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność przyswajania wiedzy branżowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • kompleksowe wdrożenie i system szkoleń
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon
  • wsparcie doświadczonego zespołu techniczno-projektowego
Swoją kandydaturę wyślij za pomocą przycisku

z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) na rzecz Eprosument S.A. oraz spółek powiązanych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy