Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy Fotowoltaika

  • śląskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Salvisexpert prowadzi sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.
    Fotowoltaika- to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja, dlatego każdego dnia poszerzamy swoją wiedze o nowe rozwiązania tak aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

    W związku z rozbudową naszego zespołu
    i kolejnymi działaniami rozwojowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Doradca Techniczno-Handlowy Fotowoltaika
    Obszar działania: woj. małopolskie

    Zadania na stanowisku:

    • Kompleksowe doradztwo energetyczne dla klientów indywidualnych
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na integralne rozwiązania energooszczędne- instalacje fotowoltaiczne
    • Realizowanie polityki handlowej firmy
    • Współprace z innymi działami firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej –preferowana branża OZE
    • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy
    • Czynne prawo jazdy kat .B
    • Umiejętność obsługi komputera ( poczta elektroniczna, MS Office)
    • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
    • Rzetelność i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w pełnym etacie
    • Konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
    • Niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop, samochód służbowy
    • Doskonałą atmosferę w młodym dynamicznym zespole

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).