Przesyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na udział w rekrutacji na powyższe stanowisko. Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa CSV Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie. Z naszej Polityki Prywatności (https://www.csv.pl/ochrona-danych) - dowiesz się jak i na jakich zasadach przetwarzamy Twoje dane osobowe. Pod tym linkiem informujemy też w przejrzysty sposób o Twoich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, a także o możliwości ich realizacji np. poprzez kontakt z nami w tym celu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

Grupa CSV Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielnie pozyskiwać nowych klientów i dbać o tych, którzy już nam zaufali,

  • Wspierać naszych klientów w kwestiach technicznych,

  • dbać o efektywną współpracę z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Przyjemność pracy z klientami, umiejętność budowania trwałych relacji sprzedażowych,

  • Samodzielność w działaniu w parze z orientacją na realizację celów, które ustalasz razem z przełożonym,

  • Prawo jazdy kat B i gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne działu technicznego, szkolenia produktowe,

  • Możliwość bezpośredniego, realnego wpływu na rozwój działu oraz wysokość własnego wynagrodzenia w ramach kontraktu B2B,

  • Możliwość korzystania z karty Multisport w kilku wariantach oraz pakietów medycznych Medicover,

  • Samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa CSV Sp. z o.o.

Naszym atutem są ludzie! W branży motoryzacyjnej od ponad 25 lat budujemy markę CSV- we współpracy z ponad 400 osobowym zespołem. Niemal 100 osób pracuje z nami ponad 10 lat a kilkanaście pamięta nasze pierwsze kilkupokojowe biuro! Współpracujemy z ponad 10 000 zadowolonych klientów a ponad 3 000 produktów mamy w stałej ofercie – wiele z nich oferujemy klientom jako wyłączni dystrybutorzy w Polsce. 20 podpisanych świadectw homologacji świadczy o zaufaniu jakim obdarzyły nas światowe koncerny motoryzacyjne. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy dlatego osiągnęliśmy pozycję lidera w naszej branży w Polsce.

Grupa CSV jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy aby pracownicy lubili swoją pracę, byli dumni z osiąganych wyników. Twój rozwój to nasz wzrost!

Przewiń do profilu firmy