Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Dom Pełen Energii Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Truskawkowa 3, moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie obowiązującym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z 25 maja 2018 roku oraz rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Dane podaję dobrowolnie i jestem świadomy/a prawa dostępu oraz poprawiania ich treści.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

Dom Pełen Energii

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa leadów sprzedażowych;

  • Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji z Klientami;

  • Kontakt z Klientami poprzez telefon, komunikatory internetowe i spotkania osobiste;

  • Wykorzystywanie całego potencjału różnych działów Spółki (marketing, kosztorysy, dział techniczny, inni Doradcy Techniczno -Handlowi);

  • Dobieranie rozwiązań technicznych i organizacyjnych zapewniających sprzedaż usług i produktów Spółki;

  • Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego;

  • Współpraca z działem kosztorysowym w zakresie przygotowywania ofert;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (Inwestorów) z wykorzystaniem zaawansowanych technik handlowych;

  • Planowanie i raportowanie z bieżących działań w systemie CRM;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako handlowiec oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe w poprzednich miejscach pracy;

  • Pozytywna osobowość, umiejąca wywierać wpływ na ludzi;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania wysokiej jakości relacji z Klientem;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność;

  • Silna motywacja do uzyskiwania wysokich dochodów;

  • Wykształcenie średnie/wyższe;

  • Duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: podstawa + prowizja;

  • Szkolenia wewnętrzne i pełne wsparcie techniczne;

  • Zadaniowy czas pracy;

  • Pracę w firmie o wspaniałej atmosferze;

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole;

  • Świetne biuro, w którym praca to przyjemność;

Dom Pełen Energii to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się budową domów energooszczędnych. Z pasją tworzymy budynki, które spełniają nie tylko najnowsze standardy technologiczne, ale przede wszystkim spełniają marzenia naszych Klientów o własnym domu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Szukamy doradców klienta, którzy wiedzą, że sprzedaż nie jest dziełem przypadku, ale wypadkową entuzjazmu, umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej. Szukamy tych z Was, którzy posiadają wybitne sukcesy w sprzedaży i są otwarci na nowe wyzwania, na ludzi i na wiedzę. Nasz Handlowiec lubi się uczyć, rozwijać i dobrze zarabiać!

Szukamy tych, którzy wiedzą, że zwycięzcy nigdy się odpuszczają oraz, że ci którzy odpuszczają, nigdy nie zwyciężają.