Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A. (www.promag.pl) wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego poszukuje dla marki Blickle (www.blickle.com), której jest wyłącznym dystrybutorem, kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    (nr ref: DTH/GD/2018)
    Teren działania: woj. pomorskie, część woj. zachodnio-pomorskiego

    Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, to Ciebie właśnie szukamy.

    Zadania:

    • realizacja założonych celów sprzedażowych w oparciu o powierzoną bazę klientów
    • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
    • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami i ich obsługa
    • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

    Wymagania:

    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
    • znajomość technik sprzedaży
    • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
    • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
    • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna
    • dobra organizacja czasu pracy
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wykształcenie: preferowane techniczne
    • prawo jazdy kat. B

    Oferta:

    firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilnej pozycji na rynku
    przyjazna atmosfera i warunki pracy
    narzędzia pracy: auto, laptop, telefon
    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    dostęp do najnowszych technologii w branży
    wsparcie ze strony zespołu profesjonalistów
    szkolenia i rozwój osobisty
    bony na święta, nagrody jubileuszowe

    prywatna opieka medyczna Medicover
    ubezpieczenie na życie
    karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych
    wyjazdy integracyjne

    ZNAJDŹ NAS:
    opisopisopisopis
    Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny wraz z podaniem nr ref. prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikowania

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”