Oferta pracy

Alumetal-Technik Sp. z o.o. Sp. k.

Doradca Techniczno-Handlowy

Alumetal-Technik Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 11 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w podległych województwach (sprzedaż ścierniw oraz maszyn do śrutowania)

  • Utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami - doradztwo sprzedażowe i techniczne

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Praca w terenie 3-4 dni w tygodniu, 1-2 dni home office

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego z wykorzystaniem narzędzia CRM

  • Raportowanie realizacji do Zarządu firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (mile widziana branża techniczna)

  • Umiejętność kreowania sprzedaży do nowych Klientów

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1/B2 (będziemy chcieli to sprawdzić)

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Znajomość procesów negocjacyjnych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

To oferujemy

  • Niezbędne szkolenia produktowe (wyjazdy do naszych dostawców)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży technicznej

  • Wszelkie narzędzia pomiarowe potrzebne do prawidłowego doradztwa technicznego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Umowę o pracę

  • System motywacyjny

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje