Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Puck, pomorskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla Naszego Klienta - Szybko rozwijającej się spółki z kapitałem zagranicznym, działającej w branży nowoczesnych technologii budowlanych poszukujemy osób, które dołączą do młodego zespołu na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Malbork, Puck, Sopot, Starogard Gdański, Tczew

    Stawiamy na ludzi, którzy lubią przełamywać bariery i kochają pracę w sprzedaży

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie aktywnych działań handlowych na powierzonym regionie,
    • Ofertowanie, negocjowanie i zawieranie kontraktów z klientami,
    • Współpraca z architektami i deweloperami,
    • Samodzielne stanowisko podlegające Kierownikowi Sprzedaży,
    • Obszar działania: woj. pomorskie i warmińsko-mazurskie.

    Oferujemy

    • Pracę z nowoczesnym, ekologicznym produktem najwyższej jakości,
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
    • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie na umowę o pracę,
    • Dużą samodzielną i odpowiedzialną pracę w szybko rozwijającej się firmie,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon.

    Wymagania

    • Doświadczenie handlowe w firmach z branży technicznej – min. 2-3 lata,
    • Umiejętności handlowe poparte konkretnymi sukcesami w dotychczasowej pracy,
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – mile widziane.

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji  klikając przycisk Aplikuj teraz!

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252