Doradca Techniczno - Handlowy

VEGAN sp.j.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Renner Italia to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm produkujących lakiery do drewna na świecie. Cała grupa zanotowała w roku 2016 przychody na poziomie 596 mln USD.

Vegan sp.j. jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów marki  Renner na terenie Polski północnej. Nasz filozofia sprzedaży opiera się o sieć naszych oddziałów , zlokalizowanych maksymalnie blisko potencjalnych klientów.
Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

Doradca Techniczno Handlowy - lakiery do drewna

Jesteś handlowcem z innej branży, masz potencjał do wykorzystania, potrzebujesz nowych wyzwań, przeszkolimy Cię i nauczymy.

Obowiązki:

  • praca na wyznaczonym ternie związanym z oddziałem w Gdyni
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami
  • sprzedaż farb przemysłowych do firm produkcyjnych
  • sporządzanie ofert techniczno - handlowych
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiągnięcie wyznaczonych celów
  • znajomości obsługi komputera w zakresie środowiska Windows
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do pracy w terenie
  • jesteś handlowcem innej branży, masz potencjał, szukasz nowych wyzwań, przeszkolimy i nauczymy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagradzania, bez górnego limitu
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, komputer oraz telefon komórkowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy