Doradca techniczno-handlowy

Tadmar Sp. z o.o

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,

  • Negocjowanie transakcji i umów handlowych,

  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych,

  • Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących inwestycji, potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,

  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego handlowca,

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne),

  • Znajomość branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej oraz lokalnego rynku inwestycji i wykonawców,

  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole,

  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy,

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne do pracy narzędzia: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Tadmar to sieć hurtowni o zasięgu ogólnopolskim. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 30 lat. Naszą strukturę tworzy dynamicznie rozwijająca się sieć hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. Pośród hurtowni są duże placówki, posiadające ekspozycje prezentujące najnowsze trendy i rozwiązania w branży, oraz mniejsze, które prowadzą sprzedaż samoobsługową.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy