Doradca techniczno-handlowy

  • Gliwice, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 22.03.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy holenderską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 11 krajach Europy, jesteśmy liderem branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Luksemburgu, na Słowacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Islandii.

    Od 2009 jesteśmy obecni w Polsce, gdzie otworzyliśmy swoje oddziały min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu oraz w Gliwicach, Jaworznie, w Czeladzi, w Lublinie i w Łomiankach koło Warszawy.

    W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: DTH/GL/03/2019
    Miejsce pracy: GLIWICE
    Wymiar czasu pracy: pełny etat

    Oferta pracy jest skierowana do kandydatów nastawionych na długofalową współpracę, lubiących pracę dynamiczną i zespołową. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta oraz sprawny przebieg wynajmu oferowanych narzędzi, urządzeń i maszyn budowlanych.

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalna obsługa klientów w oddziale firmy,
    • Wsparcie oddziału w realizacji celów sprzedażowych,
    • Doradztwo techniczne, prezentowanie pełnej oferty najmu oraz aktywne wspieranie klientów w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań,
    • Zapoznawanie klientów z najlepszymi praktykami odnośnie odpowiedniego użytkowania sprzętu, maszyn i urządzeń,
    • Odpowiedzialność za wydawanie sprzętu oraz przyjmowanie zwrotów, wynajmowanego sprzętu,
    • Dbałość o dobry stan techniczny wynajmowanego sprzętu,
    • Sporządzanie umów najmu oraz aktualizacja baz danych,
    • Aktywne zaangażowanie w codzienne funkcjonowanie oddziału,
    • Dowóz/odbiór sprzętu do i od klienta.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Prawo jazdy kat. B-warunek konieczny,
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)-warunek konieczny,
    • Doświadczenie w sprzedaży i w bezpośredniej obsłudze klienta. Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu umów handlowych,
    • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
    • Mile widziane zainteresowanie mechaniką, narzędziami, sprzętem i maszynami budowlanymi, lub chęć rozwoju w tym obszarze,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego głównie do sporadycznego kontaktu z centralą w Holandii. Zapraszamy również osoby bez znajomości j. angielskiego.

     Oferujemy:

    • Dynamiczne środowisko pracy i zróżnicowany zakres obowiązków,
    • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Opiekę medyczną w Lux Med,
    • Dofinansowanie karty Multisport,
    • 2 dodatkowe bonusy pieniężne, każdy w wysokości 550 zł,
    • Upominki z okazji urodzin Pracownika oraz narodzin dziecka,
    • Zniżka 75% na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,
    • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 1000 zł dla pracownika, który poleci nam nowego pracownika,
    • Imprezę Świąteczną dla wszystkich oddziałów.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
    • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Boels Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 114 A, 01-304 Warszawa (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, aby pracodawca zachował Twoje CV w swojej bazie dla celów innych rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, zamieść dodatkowo w CV następującą klauzulę: ‘Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Boels Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 114 A, 01-304 Warszawa (Pracodawca, Administrator danych) moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

    Informacja dot. przetwarzania danych osobowych:

    • Administratorem Pani/a danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Boels Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 114 A, 01-304 Warszawa.
    • Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    • Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
    • W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą wykorzystywane przez 12 m-cy. Zgoda ta może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    • Posiada Pani/Pan prawo do:
    Prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    Prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych
    Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa UODO6.
    • Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 1 Kodeksu
      Pracy jest niezbędne aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.
      Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne.