Oferta pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

WhoohooO firmie

  • Głogów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta w branży techniki grzewczej, poszukujemy doświadczonych doradców handlowych, którzy są zainteresowani dołączeniem do zespołu.

Zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Budowanie sieci dystrybucji systemów grzewczych na podległym terenie,
  • Nawiązywanie kontaktów z instalatorami, dystrybutorami i inwestorami,
  • Doradztwo techniczne w zakresie kotłów gazowych, pomp ciepła, systemów wentylacyjnych i fotowoltaicznych oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Dokonywanie bieżących analiz i raportów,
  • Współtworzenie strategii promocyjno-marketingowej,
  • Uczestnictwo w targach branżowych oraz spotkaniach firmowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym  (kierunek: ogrzewnictwo,
    inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży instalacyjnej, elektrycznej lub OZE.
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą,
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną
    komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stały rozwój oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia produktowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, komputer
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Motywacyjny system wynagrodzenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy