Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Głogów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Milicz, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SDS-Automatyka jako biuro techniczno-handlowe istnieje na rynku od 1998 roku.

    Jesteśmy przedstawicielem renomowanych producentów automatyki: Yaskawa-Vipa (sterowniki programowalne, falowniki, roboty), Beijer (panele operatorskie, sterowniki programowalne, falowniki) oraz Sigmatek (sterowniki programowalne, falowniki, panele operatorskie). Współpracujemy z ponad 2000 klientów.

    W wyniku dynamicznego rozwoju poszukujemy osób na stanowisko:

    Rejon sprzedaży dolnośląskie lub mazowieckie lub łódzkie

    Opis stanowiska:

    • wspieranie Klientów doradztwem techniczno-handlowym w zakresie podstawowych problemów jak i w doborze konfiguracji hardware
    • pozyskiwanie nowych klientów i pielęgnowanie kontaktów z istniejącymi Klientami w bazie danych w celu wzrostu sprzedaży i budowaniu pozytywnych relacji z klientami
    • uczestniczenie w ustalaniu zakresu i warunków handlowych współpracy z klientami
    • prowadzenie rozmów handlowych i spotkań z Klientami co wiąże się z jednodniowymi wyjazdami
    • uczestniczenie w szkoleniach celem pozyskania i rozszerzenia wiedzy technicznej
    • udział w meetingach międzynarodowych i targach
    • koordynacja i współpraca z zespołem sprzedażowym
    • wyłączność w określonych obszarach sprzedaży
    • praca odbywa się w systemie home office dla woj mazowieckie i łódzkie, woj dolnośląskie praca w siedzibie firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka lub robotyka)
    • podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
    • komunikatywność
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie handlowe i znajomość rynku automatyki przemysłowej
    • mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą

    Oferujemy:

    • pracę w ambitnym i zgranym zespole
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • szkolenia techniczne i handlowe w kraju i za granicą
    • wsparcie techniczno-handlowe
    • konkurencyjne produkty
    • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia bez ograniczeń
    • narzędzia niezbędne do pracy (auto, laptop, telefon komórkowy)
    • miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SDS-Automatyka z siedzibą we Wrocławiu."