Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Kornblit & PartnersO firmie

  • Gniezno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kornblit & Partners jest firmą doradztwa personalnego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – dobieramy najlepszych kandydatów, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W latach 1999 – 2018 Kornblit & Partners działał pod nazwą Krakowski Instytut Technologii.

Dziś, Kornblit & Partners, zachowując ciągłość współpracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na rynku.

Dla naszego klienta, lidera w branży odnawialnych źródeł energii,
poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie relacji z klientami B2B i B2C,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Doradztwo techniczne w doborze najlepszych rozwiązań spełniających oczekiwania klienta,
  • Monitorowanie rynku i identyfikowanie potencjału inwestycji,
  • Regularne raportowanie z realizacji zadań,
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym i innymi działami firmy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B czynne,
  • Znajomość lub gotowość do zdobycia wiedzy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność w realizacji zadań,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: Kornblit & Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 2, lok. 81, 00-131 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000096031 („Administrator”) w celach niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i możliwość ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.search.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy