Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gniezno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, producenta wysokiej jakości produktów z branży chemii budowlanej, poszukujemy Doradcy Techniczno-Handlowego z doświadczeniem w handlu na rynku inwestycyjnym i tradycyjnym.
Doradca Techniczno-HandlowyNumer ref.: 191870/6637

Opis stanowiska:

  • budowanie efektywnych relacji z klientami firmy,
  • realizowanie planów sprzedaży w wyznacznym regionie Wielkopolski (okolice: Poznań-Września-Gniezno),
  • obsługa istniejącej sieci dystrybucji i dobywanie nowych klientów,
  • bieżąca obsługa inwestycji i wykonawców,
  • windykacja - prowadzenie działań w celu wyegzekwowania przeterminowanych należności,
  • doradztwo techniczne i obsługa reklamacji.

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży zewnętrznej, preferencyjnie w branży budowlanej w kanale tradycyjnym i inwestycyjnym,
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i duże zdolności interpersonalne,
  • zaangażowanie i zorientowanie na rezultaty,
  • samodzielność, kreatywność w działaniu, chęć do rozwoju,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywującą atmosferę pracy,
  • pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy