Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.O firmie

  • Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Poznań, Szamotuły, Śrem
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami B2C i sprzedaż produktów z zakresu OZE takich jak instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, klimatyzacje i ładowarki samochodowe od renomowanych producentów. Podstawę naszej oferty stanowią topowe marki - panele Jinko Solar sklasyfikowane przez agencję Bloomberga, jako Tier1, inwertery od globalnego lidera Huawei, czy pompy ciepła od Stiebel Eltron i LG.
  • Praca w terenie - nie ważne, gdzie mieszkasz, Twoim miejscem pracy będzie teren województwa, po którym będziesz poruszał się autem służbowym.
  • Będziesz mógł wykazać się w samodzielnym budowaniu bazy Klientów i ścieżek sprzedaży, w czym pomogą Ci nasze autorskie narzędzia i programy.
  • Pomoc klientom w uzyskaniu dofinansowań do zakupu - nasi Specjaliści ds. dofinansowań będą Twoich wsparciem w składaniu wniosków w ramach programów takich jak Mój prąd, Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Agroenergia itd.
  • Praca na systemie CRM.
  • Raportowania wyników swojej pracy.
  • Wykonywanie innych czynności i obowiązków zleconych przez przełożonego i/lub zarząd.
  • Wymiana wiedzy na cyklicznych spotkaniach w oddziale - gwarantujemy, że będziesz mieć najświeższą wiedzę o tym, co dzieje się w branży OZE.

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług. Masz doświadczenie w sprzedaży, ale w innej branży niż nasza? Świetnie! - My uzupełnimy Twoją wiedzę o naszym produkcie na kompleksowym wdrożeniu w Centrali.
  • Jesteś dobrym kierowcą i lubisz pracować w terenie. Działasz systematycznie i konsekwentnie.
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne. Koncentrujesz się na realizacji wyznaczonego celu.

Mile widziane

  • zainteresowania związane z rozwiązaniami eko & smart.
  • znajomość działania fotowoltaiki oraz innych rozwiązań z zakresu OZE.

To oferujemy

  • Tygodniowe wdrożenie w Centrali Vosti w Lublinie przygotowujące Cię do pracy doradcy. W czasie kompleksowego wdrożenia uzupełnimy Twoją wiedzę o naszych produktach i procesach.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – to Ty wybierasz formę zatrudnienia.
  • Możliwość korzystania z naszych instalacji oraz autorskich programów partnerskich, takich jak Polecam Zyskuje czy Program dla partnerów Vosti.
  • Wynagrodzenie podstawowe rosnące wraz ze stażem pracy uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym – bez górnego limitu!
  • Elastyczna oferta, która umożliwi Ci odpowiadanie na potrzeby klientów.
  • Specjalne benefity dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży i możliwość dołączenie do grona Tytanów Vosti.
  • W Twojej codziennej pracy możesz liczyć na stałe wsparcie doświadczonych zespołów ds. serwisu, inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki
  • Niezbędne narzędzia pracy - auto służbowe wraz z kartą paliwową, telefon, materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, broszury, banery)
  • Atrakcyjne warunki finansowania - klientom zapewniamy kredyt z najniższym oprocentowaniem na rynku; współpracujemy z rzetelnymi bankami, m.in Credit Agricole i Alior Bankiem.
  • Wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań dla Klientów Twojego oddziału - nasi Specjaliści ds. dofinansowań pomagają w składaniu wniosków w ramach programów takich jak Mój prąd, Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Agroenergia itd.
  • Posiadamy własne Centrum Logistyczne, dzięki któremu jesteśmy niezależni od terminów dostaw naszych kontrahentów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • prezenty z okazji dnia ślubu

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.

W Vosti specjalizujemy się w sprzedaży ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań dla domu i biznesu. Wśród naszych produktów klienci znajdą instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii. W związku z dynamicznym rozwojem branży OZE, nasza oferta wciąż się powiększa! Chcemy dostarczać klientom produkty, które sprawią, że ich domy staną się niezależnie energetyczne i gotowe na przyszłość.

Wystartowaliśmy 5 lata temu, zatrudniając 14 osób, a obecnie w naszych strukturach jest ponad 300 pracowników w całej Polsce! Wpływ na to ma stabilność zatrudnienia, wybór formy umowy, benefity pozapłacowe oraz perspektywy rozwoju. Ludzie lubią u nas pracować, ponieważ czują się tutaj bezpiecznie i stabilnie. Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Nagrody:

- Solidny Pracodawca roku 2020

- Solidny Pracodawca roku 2021

- W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęliśmy 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych

- Nagroda Top Manager Roku 2020 Województwa Lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

- Złota Setka - Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2020

- Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

Doradca Techniczno-Handlowy, Gniezno